loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:

Akcesoria i karmy dla kotów

 

Każdy właściciel kota wie, jak bardzo jego pupil ma wyczulone zmysły i zwraca uwagę na to, co mu się podaje do jedzenia, jak i rozrywki. Dlatego też staramy się sprawić, aby po wybraniu produktów z naszej oferty Twój pupil nie szukał innych sposobów na zabawę.

Wiemy, jak ważna jest odpowiednio dobrana karma dla kotów, dlatego też polecamy szeroki wybór smaków i składu, wzbogaconego o odpowiednie składniki odżywcze, zależnie od aktywności i rasy zwierzęcia. Możesz także wybierać spośród produktów wielu znanych i cenionych firm, jak np. Friskies, Animonda, Royal Canin, Josera, czy innych.

Oprócz odpowiednio dobranej karmy w asortymencie posiadamy wszelkie potrzebne akcesoria dla kotów, wśród których znajdują się między innymi: żwirki, kuwety, legowiska, transportery.


Nie zapomnieliśmy oczywiście też o najważniejszych akcesoriach – drapakach i zabawkach, które mogą zająć Twojego zwierzaka na długie godziny. Stosunkową nowością są na rynku również zabawki interaktywne, oparte np. na „uciekającej” wiązce światła lub plastikowej czy szmacianej myszce.

Na naszej stronie internetowej możesz mieć pewność, że wyposażysz swojego pupila we wszystko, czego potrzebuje i co sprawi, że nie będzie się nudził. Oferowana przez nas karma zapewni mu dobre zdrowie i wszystkie potrzebne składniki odżywcze, a akcesoria i zabawki sprawią, że będzie szczęśliwy.