loadingimg

Wczytuję dane...
Mastery Dog PRO Puppy & Mummy Dla szczeniąt i suk karmiących 20kg
średnia: 0.0  ocen: 0
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
 • Producent: Mastery
 • Model: MAS600000
 • Waga produktu: 20 kg
 • Mastery
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

Cena:139,00 PLN*
348,75 PLN*
Oszczędzasz: 209.75 PLN
*z podatkiem VAT
 • Opis produktu

Kompletna karma dla szczeniąt w początkowym okresie wzrostu (podczas pierwszego miesiąca po odstawieniu od mleka matki do 5 - 8 miesiąca życia) oraz dla suk w ciąży i suk karmiących (od początku ciąży do 2 tygodni od momentu odstawienia szczeniąt).

SKŁAD:suszone mięso, suszone ryby, kukurydza, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, białko kukurydzy, gotowane ziarna soi, siemię lniane, otręby zbożowe, suszone jaja, drożdże piwne, frukto-oligosacharydy (0,2%) i minerały.

*Zawiera co najmniej 64 % mięsa, ryb i jaj, czyli co najmniej 32 % po wysuszeniu.

DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A , 12500 UI ; E671/Wit. D3, 1300 UI ; Wit. E, 120 mg ; E4/Cu, 12 mg ; E2/I, 2,5 mg ; E5/Mn, 21 mg ; E8/Se, 0,2 mg ; E6/Zn, 100 mg. Środki wiążące: E562/Sepiolit, 1,1 %. Przeciwutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów.

ANALIZA SKŁADU: białko surowe 31,5 %, tłuszcze i oleje surowe 21 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4 %, popiół 7,5 %, błonnik surowy 2 %, wapń 1,4 %, fosfor 1 % . Energia metaboliczna 394 kcal/100g.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: opakowanie należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 30°C i zamykać po każdym użyciu. Opakowanie zużyć w ciągu miesiąca od otwarcia i przed upływem daty podanej z tyłu opakowania.

PODAWANIE I DAWKOWANIE: produkt kompletny i gotowy do spożycia. PIES POWINIEN MIEĆ DOSTĘP DO ŚWIEŻEJ WODY PITNEJ W DOWOLNEJ ILOŚCI.

Do momentu odstawienia od mleka matki:
W okresie karmienia szczeniaki mają swobodny dostęp do mleka matki.

Po odstawieniu od mleka matki:
Dawkę dzienną należy rozłożyć na 3 posiłki zgodnie z tabelą dawkowania z tyłu opakowania, która podaje przykładowe ilości, ponieważ mogą się one zmieniać w zależności od temperatury otoczenia, rasy i aktywności szczeniaków. Wysoka wartość energetyczna tego produktu oraz jego wysoka strawność nie obciążająca małego żołądka szczeniaka, uzasadnia niskie dawki dzienne.

Ciąża:
Od początku ciąży dawkę dzienną należy rozłożyć na 3 lub 4 posiłki, zgodnie z tabelą dawkowania, która znajduje się z tyłu opakowania. Tabela podaje przykładowe ilości, ponieważ mogą się one zmieniać w zależności od temperatury otoczenia, rasy i liczby szczeniaków w miocie. Po zmianie pokarmu zaleca się zachowanie okresu przejściowego w postaci jednego tygodnia, aby zapobiec problemom z trawieniem, które są bardzo niekorzystne na tym etapie ciąży.

Karmienie piersią:
Podawać karmę według uznania do momentu odstawienia szczeniaków od mleka matki. Zaleca się podawanie karmy jeszcze dodatkowo przez 2 tygodnie od momentu odstawienia szczeniaków od matki, aby umożliwić suce odbudowanie rezerw organizmu, które wyczerpała podczas karmienia. Dawkę dzienną należy rozłożyć na 3, a następnie 2 posiłki, zmniejszając stopniowo wielkość dawek, aby dojść na zakończenie tego okresu czasu do ilości podanych w tabeli dawkowania widniejącej z tyłu opakowania.